gossip girl & gece evi kardeşliği
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

varda(artık burdan devam ediyorum)

+2
tatlı_cadı
tuğçe
6 posters

varda(artık burdan devam ediyorum) Empty varda(artık burdan devam ediyorum)

Mesaj  tuğçe Paz Haz. 06, 2010 8:39 am

1.BÖLÜM

-Varda nerdesin. Hadi yemeğe gel artık.

-Tamam annecim geliyorum.

Bilgisayarımı kapatıp aşağı indim annem benim mükemmel bir sofra hazırlamış. En sevdiğim yemekleri de yapmış canım benim ya. Sofraya oturdum. O kadar güzeldi ki yemekler bir çırpıda hepsini yedim. Anneme sofrayı toplamasına yardım ettikten sonra tekrar odama çıktım. Odamı toplamaya başladım. İşimi bitirdikten sonra ışığı kapattım ve yatağıma uzandım. Laptopumu kucağıma aldım ıpodumu da açtıktan sonra işte hazırdım. Bi süre amaçsızca sitelerde dolaştıktan sonra telefonum çalmaya başladı. Arayan berkeydi.
-Aşkım nasılsın.
-Nasıl olayım aşkım canım sıkıldı nete girdim ama orda da bişi yok. Film açıcam şimdi gel izleyelim.
-Yok aşkım baban falan gelir üzülmeni istemem. Şimdi sessizce cama doğru ilerle.
-tamam aşkım.camın önündeyim noldu ki.
-Yukarı bak.

Ay bütün mükemmelliğiyle karşımdaydı. Yıldızlar ise tanımlayamayacağım kadar güzeldiler. Zaten hep yıldızları sevmişimdir.

-İşte her zaman ordasın yıldızlarda ve ayda. Onlara her baktığımda seni görüyorum. Sadece ben mi yoksa başkaları da görüyo mu bilmiyorum ama her baktığımda dahada güzel karşımdasın.

-Berke

-Efendim aşkım

-Seni seviyorum

- bende seni bitanem. Hadi kaç gel
-nereye

-köprünün altına

-Annem sorun değil de babamı atlatabilirsem gelirim.

-tamama bebeğim evden çıkarken ara beni

- Tamam aşkım.

Salona indim. Anneme kaş göz işareti yaptım.bahçeye çıktık.

-Varda hayatım noldu.

-anne berke buluşalım diyo nolur çıkabilirmiyim.

-ben karışamamki baban kızarsa.

-uyuyo dersin nolurr

- tamam tamam hadi git.babana gözükme ama

- tamam annecim benim.

Üzerimi değiştim. Bodrumdan çıkmaya karar verdim. Ordan çıkış olduğunu bilmiyorum ama annem ve babam konuşurlarken duymuştum. Bodruma inen merdivenleri yavaşça indim sonuçta babam duymamalıydı ayak seslerimi. Lambayı açtım ama bodrumun bir köşesi hala karanlıktı merakıma yenilip o tarafa doğru yürümeye başladım. Karşıma bizim bodrumun duvarlarından daha geniş duvarlar çıktı. Biraz daha dikkatli, incelemeye başladım. Yazılar yazıyordu. Telefonumun çalmasına aldırmadım yazılardan çok etkilenmiştim. Ama okuyamıyordum. Farklı bir dilden yazılmış gibiydiler. Keşke okuyabilsem diye içimden geçirdim. Ama keşkeyle olmaz bu işler. Yazının altındaki ufak girintiye dokundum. Dokunmamla
tuğçe
tuğçe
Admin

https://geceevigossipgirl.yetkin-forum.com

varda(artık burdan devam ediyorum) Empty Geri: varda(artık burdan devam ediyorum)

Mesaj  tuğçe Paz Haz. 06, 2010 8:40 am

2. Bölüm

Dokunmamla etrafımda ışık parçacıkları uçuşmaya başladı. O kadar güzellerdi ki her şeyi unuttum. Sanki başka bir dünyadan gelme gibiydiler. Işık parçacıklarından biri gözüme grdi. Etraf bembeyaz oldu. Hiçbir şeyi göremez oldum. Birden yer sarsılmaya başladı.

Uzunca bi süre gözlerimle uğraştım gözlerimi açınca en güzel renklerden oluşan bir manzara gördüm. Pencere gibi bir şeyin arkasında masmavi bir deniz, etrafında binbir renkte çiçekler, görkemli dağlar hepsi beni çağırıyormuş hissine kapıldım birden. Sanki elimi uzatsam dokunabilicekmişim, çiçekleri koklayabilecek, masmavi denizin sularında serinleyebilecekmişim gibi.

Gözlerimi bu mükemmel manzaradan ayırabildiğimde yandaki kapıyı gördüm. Ama incelemeye vaktim olmadı. Berke durmadan arıyıodu. Sonunda dayanamayıp açtım.

-Efendim aşkım.

-Aşkım çıkıyorum demenin üzerinden bayağı vakit geçti. Meraklanmaya başladım. Nerdesin ?

- Aşkım merak etme evdeyim daha atlatamadım evdekileri ama çıkıyorum şimdi.

-tamam aşkım bekliyorum.

Bodrumdaki yolu bulamadığım için geldiğim yoldan geri dönmeye başladım. Ama merakıma yenik düşerek tekrar duvara baktığımda resmin içinden bi el bana uzanıyodu.

- yardım etttt. Dedi

-kimsin ne istiyosun.

- beni ve ailemi yalnızca sen kurtarabilirsin ne olur yardım et.

-kimsin diyorum

-ben eli senin hakimiyetindeyim. Ne olur yardım et. Burası karanlık ,korkutucu, sessiz. Eski hali kalmadı.

- neden? sana bunu kim yaptı. Yardım etmem gerekiyosa bunu nasıl yapıcağımı bile bilmiyorum.

-Varda sen bizim son umudumuzsun ne olur yardım et.

-Ben ben korkuyorum. Hem oraya nasıl gelebilirim ki.

-Beni bul Varda. Sana ihtiyacım var.

Eli, pencere, manzara, kapı hepsi gitmişti.ne yapıcağımı bilemez halde orada kısılıp kaldım.telefonumun sesiyle sıçradım. Berke mesaj atmıştı

“aşkım nerdesin”

“tamam aşkım geliyorum” yazdım ve kendimi sokağa attım. Annem ve babam uyumuş olmalılar ki fark etmediler. En sevdiğim yere köprünün altına gittim. Aşkım beni bekliyordu. Yanına gittim samimi bir öpücük kondurdum sıcacık dudaklarına.sarıldık yıldızları ayı seyrettik. Yıldızlar kaymaya başladı. Hepsi birden bire kayıyordu. Gökyüzünde hiç yıldız kalmamıştı. Ve ay gittikçe ışığını kaybediyordu. Berke ye baktım o hala aynı şekilde gökyüzünü seyrediyordu.

-aşkım bütün yıldızlar yok oldu görmüyormusun.

- hayır aşkım hepsi ordalar.
tuğçe
tuğçe
Admin

varda(artık burdan devam ediyorum) Empty Geri: varda(artık burdan devam ediyorum)

Mesaj  tuğçe Paz Haz. 06, 2010 8:41 am

3. bölüm

- aşkım ben çok kötüyüm eve gitmem lazım.

- noldu aşkım bu akşam sende bir gariplik var ama çözemedim.

-aşkım çok garip şeyler görmeye ve duymaya başladım sanırım deliriyorum. Artık sen de istemezsin beni. Ayrılmak istersen seni anlarım.

- aşkımmm. Ne ayrılması. Ben seni her halinle seviyorum istersen beni hiç hatırlama istersen delir yinede seni seveceğim. Bana nolduğunu anlat yoksa işte o zaman bozuşucaz.

- aşkım annemle babam geçen gece konuşurlarken duymuştum bodrumdan da çıkış var diye ama devamını dinleyememiştim. Hizmetçi gelmişti. Bu akşam bodruma indim yanına gelebilmek için. Ama kapı felan yoktu. Sonra ışıkları açtım bodrumun bir tarafı karanlık kalıyordu. Merakıma yenilip o tarafa yürüdüm.duvarda bi girinti vardı dokununca güzel manzaralı bi pencere ve bi kapı ortaya çıktı sonra sen arayınca geliodum bi el çıktı pencereden bana yardım et dedi falan filan sanırım deliriyorum

Yüzünden analaymadığım gölgeler geçti sonra kendini toparladı ve

- aşkım bu günlerde çok yorgunsun dinlen geçer

-tamam aşkım söz dinlenicem

-sana güveniyorum çok geç olmadan seni evine bırakıyım

-tamam aşkım
Yol boyunca hiç konuşmadık o kısa yol bile çook uzun geldi. İkimizde düşüncelere dalmıştık ki bir ses duydum

-varda evine dön sana ihtiyacımız var

- aşkım bişey mi dedin

-yoo aşkım sana öyle geldi heralde ns geldik zaten ben buradan gidiyim baban kızmasın

-tamam aşkım dedim ve dudaklarına masum bir öpücük kondurdum

Geldiği yoldan geri döndü. Uzun yol üzerinde kaybolana dek onu izledim. Sonra aynı ses tekrar duyuldu

-vardaaa

-ne var ne istiyorsunuz benden beni rahat bırakın

- yardımına ihtiyacımız var bizi kurtar ayı ve yıldızları da

- neyi kurtarıcam nasıl yapıcam hiçbir şey bilmiyorum beni rahat bırakın

Ses kesildi bahçeye girdiğimde her yer karardı. Bütün ışıklar birden söndü. Bahçıvana bağırdım anneme bağırdım babama bağırdım ama kimse dutmadı korkudan ölmek üzereyim. Sesim de kısıldı. Off yaa bu gece neler oluyor. Tam yeni bir çığlık atmaya hazırlanırken karşımda küçük bir kız çocuğu belirdi.

- varda yardım et
tuğçe
tuğçe
Admin

Mesaj  tuğçe Paz Haz. 06, 2010 8:42 am

3. bölüm özeti
Ses kesildi bahçeye girdiğimde her yer karardı. Bütün ışıklar birden söndü. Bahçıvana bağırdım anneme bağırdım babama bağırdım ama kimse dutmadı korkudan ölmek üzereyim. Sesim de kısıldı. Off yaa bu gece neler oluyor. Tam yeni bir çığlık atmaya hazırlanırken karşımda küçük bir kız çocuğu belirdi.

- varda yardım et
4. bölüm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

-Nasıl edicemm beni rahat bırak

- varda sen olmazsan hepimiz ölücez

-gerçek değilsin haır hayır sen gerçek olamazsın

-gel varda sana gerçek olduğumu kanıtlıyım

-nereye

-sadece gel varda sadece gel

Onu takip ettim. Nasıl yaptığını anlamadım ama geçtiği her yer aydınlanıyordu. Evime girdik. Ortada hiç kimse yoktu. Normalde mutlaka hiçmetçiler olurdu. Ama kimse yoktu. Bodruma indik. O eli gördüğüm yere

- oraya bir daha gitmem

- ama gelmelisin bu sefer oranın da ardına

- ne oranın bide arkası mı var

-evet varda ben seni sadece buraya kadar getirebilirim bizi bulmak sana kalmış

- o o el senin miydi

- evet varda sana daha öncede söylediğim gibi ailemin ve diğer herkesin sana ihtiyacı var

-nasıl gelicem

- geçen sefer yaptığın gibi kapıyı açıcaksın ama bu sefer arkasına da geçmelisin

Dedi ve kayboldu. Tarifi olmaz duygular içerisindeydim. Korku, heyecan,istek,merak. Bunlardan bile daha fazlası. Duvardaki girintiye dokundum. Dokunmamla her şey eski haline döndü. Işıklar ve hizmetçiler yerlerini aldı. Pencerte ve kapı da karşımdaydı.

Kapının üzerindeki farklı dildeki yazıları okumaya başladım

Sana ihtiyacımız var
Karanlık ve öfkeyi yalnızca
Işık ve iyilik yok edebilir
Yıldızların ve ayın
Yardımına ihtiyacı var
Dokun ve her şey hayat bulsun
Karanlık yerini ışığa bıraksın
Bedenine ve bize geri dön

Dokunmak. Aklımda binbir şey dönüyor. Bir yanım orası senin yuvan orasın sensin diyor. Diğer yarım sen busun bu kadarsın gidemezsin diyor. Ama merakıma dayanamayıp kapıya dokundum. Hiçbir şey olmadı. Ama bir iki saniye sonra paslı kapı sanki sökülüyormuşçasına titremeye başladı ve durdu. Geriye sadece sessizlik kaldı. Kapıya tekrar dokundum ve bu sefer ittim. İtmemle kapının ardına kadar açılması bir oldu. Sonra …
tuğçe
tuğçe
Admin

Mesaj  tuğçe Paz Haz. 06, 2010 12:44 pm

buraya kadar zaten olan bölümlerdi şimdi eğer isterseniz yb atim mi ?
tuğçe
tuğçe
Admin

Mesaj  tatlı_cadı Paz Haz. 06, 2010 1:53 pm

attttt
tatlı_cadı
tatlı_cadı

Mesaj  Psiko_Maniac Paz Haz. 06, 2010 1:54 pm

ybb Very Happy
Psiko_Maniac
Psiko_Maniac

Mesaj  tuğçe Paz Haz. 06, 2010 1:58 pm

Dokunmak. Aklımda binbir şey dönüyor. Bir yanım orası senin yuvan orasın sensin diyor. Diğer yarım sen busun bu kadarsın gidemezsin diyor. Ama merakıma dayanamayıp kapıya dokundum. Hiçbir şey olmadı. Ama bir iki saniye sonra paslı kapı sanki sökülüyormuşçasına titremeye başladı ve durdu. Geriye sadece sessizlik kaldı. Kapıya tekrar dokundum ve bu sefer ittim. İtmemle kapının ardına kadar açılması bir oldu. Sonra …

Sonra kapının arkasındaki terk edilmiş gibi görününen sokağa çıktım. Kapıyı açtığımda pencereden gördüğümle alakası olmayan bir yer vardı karşımda. Eski taşlardan örülmüş kaldırımlardan birini takip etmeye başladım. Ne pencereden gördüğüm çiçekler nede rengarenk ağaçlar vardı. Sanki onların yerini betonlar almış gibiydi.

Geçtiğim yerlerdeki sokak lambaları yanıyor diğerleri geçtiğim anda sönüyordu. İçimi acıtan sessizlik bozulsun diye önüme çıkan taşlara vurmaya başladım. Sonra aklıma buraya geliş amacım geldi.ama kızın adını bile bilmiyordum ki!

-kimse yok muu ?

Sesim kaldırımlarda, sokak lambalarında, terk edilmiş evlerin camlarında ve sokağın derinliklerinde yankılandı ama cevap yoktu.

-yardıma geldim kimse yok muu ?

Tekrar ve tekrar denedim. Bağırdım, çığlık attım. Sonra yoruldum ve geri dönmeye karar verdim. Ama içim rahat etmedi ve gitmeden son bir kez daha denemeye karar verdim.

-heyyy! Kimse yok mu? Ben varda. Yardıma geldim

Geldiğim yöne döndüm işte o anda onu gördüm.
tuğçe
tuğçe
Admin

Mesaj  tuğçe Paz Haz. 06, 2010 2:06 pm

ahanda yb kısa oldu ama idare edin işte Very Happy
tuğçe
tuğçe
Admin

Mesaj  Psiko_Maniac Paz Haz. 06, 2010 4:11 pm

çok kısaa kızz ybb Very Happy
Psiko_Maniac
Psiko_Maniac

Mesaj  I love bayb Paz Haz. 06, 2010 4:13 pm

güzel olmuştur kesin ama daha okumadım Very Happy okuycam şimdi ama kısa be bu Very Happy
I love bayb
I love bayb

Mesaj  tuğçe Paz Haz. 06, 2010 4:37 pm

atarım gene olsun kısa mısa Very Happy Razz Laughing
tuğçe
tuğçe
Admin

Mesaj  dilara Paz Haz. 06, 2010 6:49 pm

kız kim oooooooo affraid harika olmuş cnm çabuk yb at bakam Very Happy
dilara
dilara

Mesaj  tuğçe Paz Haz. 06, 2010 6:52 pm

yb yarına artık Very Happy
tuğçe
tuğçe
Admin

Mesaj  dilara Paz Haz. 06, 2010 6:55 pm

yrn mı affraid nayır nolamaz Sad
dilara
dilara

Mesaj  sekerkiss07 Paz Haz. 06, 2010 8:41 pm

Ben tahmin edebiliyorum kim olduğunu yarın ki blm uzun olsun tatlım Wink
sekerkiss07
sekerkiss07

Mesaj  sekerkiss07 Çarş. Haz. 09, 2010 11:05 am

E hani nerde yb olmuyo ama bebeğim bu kadar ara verip küstürmeyin hikayeyi Very Happy
sekerkiss07
sekerkiss07

Mesaj  I love bayb Çarş. Haz. 09, 2010 1:28 pm

tuğçemmm yb istiyoruzz Very Happy
I love bayb
I love bayb

Mesaj  sekerkiss07 Çarş. Haz. 09, 2010 1:41 pm

Senden de istiyoruzzzzzzz Very Happy
sekerkiss07
sekerkiss07